تبلیغات
خواجه جمالی - وصیت نامه شهید غلامرضا علیزاده
   به خواجه جمالی روستای امام حسین خوش آمدید
http://www.telegram.me/khajehjamali

وصیت نامه شهید غلامرضا علیزاده


 

وقاتلوهم حتی لا تكون فتنه و یكون دین لله

 

بنام خدایی كه حضرت محمد (ص)بنده اوست كه چند تار عنكبوت تامرگ فاصله نداشت .بنام خدایی كه حضرت ابراهیم(ع) بنده اوست كه او رادرآتش نگه داشت.بنام خدایی كه مارا ازگل خلق كرد واز روح خود درون ما دمید.

درود وسلام بر محضر اولیای دین وشهدای عزیزاسلام وراهیان كربلای حسین (ع)كه راه چگونه زیستن رابه ما یاد دادندومارابا فرهنگ شهادت آشنا ساختند.باسلام ودرود بیكران به مولایم علی(ع)كه در دوران خلافتش، شمشیر مباركش در غلاف نرفت.باسلام ودرود برمنجی عالم بشریت مهدی موعود(عج)ونایب برحقش،آیت الله خمینی و قائم مقامش آیت الله منتظری .سلام ودرود بر ولایت فقیه.

با سلام ودرود بر روحانیت معظم،البته پیرو فرزند زهرا (س) وآنهایی كه حرفشان با عملشان یكی است،نه روحانی نماها و نه علمای بی عمل.درود بر خانوادهای معظم شهدا و كفر ستیزان اسلام ،

این گمنامان تاریخ بشری .ای دنیا!ای فیلپین!ای اعراب!ای مظلومان!ای مسلمانان دنیا كه در كشورهای مختلف زندگی می كنید!قدری به خودآئید وتن به ذلت ندهید،یك فتوكپی از انقلاب اسلامی ایران بردارید و آزاد مرد باشید و شرف و حیثیت خود را حفظ كنید.

البته وصیت بنده حقیر،وصیت دیگر شهدای صدر اسلام تا الان است،چون هدف یكی است و راه هم یكی.بنده گنه كار هرچه كه فكر می كنم چیزی نیست،وصیتی نیست كه شهداء ننوشته باشند،اما به خاطر اینكه اگر كسی وصیتنامه را خواند یا اگر روزی لااقل فرزندم این وصیت نامه را خواند ،

بداند كه من چشم بسته این راه را انتخاب نكردم،بداند كه با چشم بصیرت این راه را انتخاب نموده واین را هم بداند تا حیاتم باقی است و تا به معشوقم نرسم،دست از این مكتبم و امامم بر نمی دارم،چون انقلابی شدن خیلی آسان است،اما انقلابی ماندن و پیروی از اسلام مشكل است.جداً  كه باید از خداوند بخواهیم كه ما را به خود وا مگذارد وگرنه شیطان قسم خورده،در كمین است.


بار الها!از تو عاجزانه می خواهم اگر بنا است كه حقیر در بستر بمیرم،در جبهه بر اثر تركش كالیبرها و تیر دشمن چاك ،چاك بشوم.آرزو دارم كه مانند شمع بسوزم،اما در منطقه ی آرام نمیرم.این نهایت آرزوی من است.

خدایا!آرزو دارم كه با خون خود جاده صاف كن راه رزمندگان در رسیدن به اهداف مقدسشان شوم كه پرچم لااله الاالله بر كربلا و بیت المقدس افراشته گردد.

خدایا!خودت می دانی كه این بنده گناهكار برای رضای تو و برای نصرت دین تو،به این ارگان مقدس،یعنی سپاه پاسداران پا گذاشته امتا راه شهدا را ادامه دهم.اسلحه خونین آنان را بر زمین نیفتد.باید از دریای خون شنا كردوبه كربلا رسید.

خدایا!با كوله باری از گناه و دلی پر از درد بسوی تو می آییم.ای ارحم الراحمین !قبولم كن.ای ابر جنایتكاران و ای منافقین خبیث داخلی و خارجی!شمائید كه هر از گاه جمهوری اسلامی را تهدید نظامی و غیره می كنید،اگر یقین داشتید كه علاقه مردم به شهادت از علاقه طفل به پستان مادر بیشتر است،دم فرو می بستید و دیگر این غلطها را نمی كردید.مگر طفل از پستان مادر می ترسدكه ما از شهادت بترسیم.

ای پدر و مادر!اگر چه فرزند شایسته ای برای شما نبودم و بدترین فرزند در خانه بودم .خودم می دانم كه جز درد سر برای شما چیزی دیگری نداشتم ونتوانستم ذره ای از زحمات شما را جبران نمایم،ولی جداً حلالم كنید و از بدیهایم بگذرید كه بر اثر جهل و نادانی بود .من در روز قیامت جوابی در مقابل شما ندارم.برایم گریه و زاری نكنید و اگر خواستید گریه كنید،به یاد حضرت زینب(س)و اهل بیت(ع)و مفقودالاثرهایی كه پدر و مادر ندارند،گریه كنید.

مادرم،می دانم كه بعضی وقتها دعاهایت مستجاب می شد،بر سر نماز دعا یادت نرود،بعد از دعا برای پیروزی اسلام،دعا كن تا خداوند این قربانی را از تو قبول كند.صبرداشته باش كه خداوند با صابران است.من هم سعی می كنم تنهایت نگذارم،اگر اجازه ام دادند به خوابت می آیم و این قول را اگر به من اجازه دادند عمل می كنم.مادرم،می دانم تنها كسی كه برای من ناراحت است،تو هستی.

مادرم،اصلاً ناراحت نباش چون راه من راه ابا عبد الله الحسین (ع)است.مگر میشود فرزند زهرا(س)،امام خمینی(ره)را تنها گذاشت.نه،هرگز.پدر و مادرم،همسر و فرزند من از شما هیچ مال و ملكی نمی خواهند،چون خودتان احتیاج دارید و برای خودتان و برادرانم باشد،اما تا موقع بلوغ،مواظب فرزندم باشید كه احساس بی كسی نكند.مواظب او باشیدتا خدای ناكرده بی تربیت بار نیاید كه سر بار جامعه شود. امیدوارم كه یار و مدد كار جامعه اسلامی باشد.

برادرانم،برادر حقیرتان را را حلال كنید،هر چند كه نتوانستم برادر خوبی برای شما باشم و حق برادری را ادا كنم.امیدوارم كه موفق و موید باشید.عزیزانم سعی كنید به خوانین و خان زاده ها خاطر جمع نشوید،چون گاهی برای فریب دادن شما كشاورزان عزیز،گرگ در لباس میش هم می شوند.قدر خوتان را بدانید چون كشته شدن در راه خدا پیرو می خواهد نه گریه و زاری.

اما ای خواهران عزیز حزب الله و ای خواهران همشیره!سیاهی چادر شما ازسرخی خون من مهمتر است،حجابتان را حفظ كنید و زینب وار باشید.همسر یك رزمنده در هر كجا كه هست باید همسنگران رزمنده باشد.همسرم،بنده حقیر در این  مدت كوتاه كه با شما بودم،بجز خیر خوشبختی از شما چیزی ندیدم همسری شما در رزم من هیچ مانعی نبود،بلكه مرا به هدف نزدیكترمی كرد.اگر من همسر خوبی برای شما نبودم ،حلالم كنید

در تربیت فرزندمان نهایت كوشش را بكن كه فردا خدمتگزار جامعه اسلامی باشد نه سر بار.پدر،مادر،برادران،همسرم،اگر برادرانم موفق نشدند جسدم را بیاورند و به شما گفتند كه فرزندتان مفقود است اصلاً منتظر من نباشید و به شایعه پراكنی ها گوش ندهید.فكر كار خودتان باشید و اصلاً فكر زنده بودن یا اسیر بودنم را نكنید و یك فاتحه برایم بخوانید و دیگر منتظر زنده بودنم نباشید.

اگر جسدم پیدا شد ،برایم مقبره درست نكنید،هر جا كه خواستید خاكم كنیدچون خاك ،خاك است.

اما چند جمله ای به فرزندم كمیل:فرزندم،از خدای تبارك و تعالی خواستارم كه فریب شیطانكها را نخوریدو یار و یاور جامعه مستضعف اسلامی باشید.هیچموقع در هیچ كاری خدا را فراموش نكن و سعی كن تمام كارهایت برای رضای خدا باشد. فرزند عزیزم،می دانم كه اگر هیچ كس این وصیتنامه را نخواند لااقل روزی تو خواهی خواند.اولین حقی كه فرزند بر پدر دارد در همان چند ماهگی نام مقدسی است كه پدر باید برای فرزند انتخاب كند و آن اسم باید كاملاً مذهبی باشد.

من نام شما را به این خاطر كمیل گذاشتم كه كمیل بن زیاد ،یكی از اصحاب امیر المومنین(ع)بود و حضرت به او دعای كمیل را یاد داد.ودوماً به خاطر اینكه كسانی كه اسم گردان كمیل را می شنوند،اطلاع داشته باشند كه چه عزیزانی و سردارانی در گردان كمیل بوده و شهید شده اند كه اگر مردم در دوران انقلاب و بعد از انقلاب سئوال كنند هر یك از مردم از آن عزیزان خاطراتی دارند .امیدوارم فرزندم دنباله رو خون پاك شهدا باشی .

ای برادران حزب الله و بسیجی های با اخلاص!سعی كنید حالات بسیجی كه در جبهه ها دارید ،در پشت جبهه هم آن را حفظ كنید.انشاءالله. گوش به فرمان امامتان باشید كه پیروزی از آن حزب الله است.پایگاه مقاومت را تنها نگذارید.

وصیت دیگری به هیئت زنجیر زنی محترم حضرت ابو الفضل(ع)و سینه زنان هیئت امام حسین(ع)،سعی  كنید كه عزاداریتان بخاطر اهل بیت(ع)و مظلومیت امام حسین(ع) باشد.سعی كنید در ماه محرم فقط برای امام حسین(ع)و اهل بیت ایشان و مظلومیت ایشان سینه بزنید.

این حقیر سر تا پا گناه از شما می خواهم كه در موقع زنجیر زدن كه به دیدار خانواده های شهدا می روید،اصلاًبه خانه ما نروید،چون می ترسم روز قیامت  شرمنده باشم و به حیثیت ابا عبد الله لطمه زده باشم،چون مظلومیت ابا عبد الله هنوز برای جامعه اسلامی شناخته نشده است.

والسلام.

فانی برای اسلام

غلامرضا علیزاده

نظرات مطلب

فرم ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره سایت

  • روستای خواجه جمالی در شمال شرقی شیراز ، یکی از روستاهای شهرستان نی ریز می باشد فاصله روستا تا شهرستان 110 کیلومتر ، تا بخش آباده طشک 13 کیلومتر ، و تا شیراز 190 کیلومتر است. آب و هوای روستا معتدل می باشد. این روستا به دلیل استقرار در ناحیه کوهستانی، چشم اندازهای بسیار زیبایی دارد. باغات و جنگل ها ی وسیع به ویژه در فصل های بهار و تابستان فضای زیبا ، آرامش بخش و دل نشینی برای گردشگران پدید می آورد .

نظرسنجی

عملکرد سایت از ابتدا تاکنون ؟


تصاویر منتخب 3 دشت لاله های واژگون

خواجه جمالی

فارس . نی ریز . خواجه جمالی

اطلاعات سایت

  • پست الکترونیک: khajehjamali.ir@gmail.com
  • مدیر سایت: آقای جمالی
  • تاریخ امروز:
  • قدرت گرفته از م . ب